Potěšení ze sexu

Musí se mi sex líbit?

Musí se mi to při sexu líbit? 

Pokud máte s někým sex, mělo by se vám to určitě líbit. Podívejte se na následující škálu a zamyslete se nad tím, které pole nejvíce vystihuje vaše pocity.

Pokud jste vy i váš partner/partnerka ve fialovém nebo zeleném poli, pak je všechno v pořádku. Pokud v bílém, pak se zamyslete, proč sex děláte a jestli by nestálo za to něco změnit. Možná ti, s kterými se při sexu nudíte, nejsou ti praví. Možná s někým spíte jen proto, abyste ho/ji neztratili. Určitě to promyslete a zkuste prozkoumat své pocity a přání a vyhovět si.

Pokud je někdo z vás v poli červeném, je tu problém. Je možné, že jeden z vás sex mít nechce a v tom případě je potřeba takovou sexuální aktivitu nedělat, jinak se totiž jedná o znásilnění. Pokud je to tak, že sex oba mít chcete, ale přesto u toho zažíváte hodně špatné pocity a bolest, je na čase něco změnit. Začněte u toho, že na celou věc půjdete mnohem pomaleji. Mluvte o tom, co se vám líbí, kam až chcete zajít, zkuste se hladit na různých místech. Mluvte i o tom, z čeho máte strach. Pokud to nejde, zkuste vyhledat odbornou pomoc.

© 2017 NESEHNUTÍ. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!